H.: 16,5 cm
Conditie:
- In goede staat met enkele oppervlakige glazuurschilfers op de boven- en buitenrand. Deze vertonen sporen van oude overschildering, die nu grotendeels verwijderd is.
Gedateerd 1711 op de onderkant, daaronder de initialen AO en onleesbaar gesigneerd.