H.: 6 cm
Gemerkt D boven 11 voor Jan Theunis Dextra, atelier 'De Grieksche A', Delft, 1758-1764.
Conditie:
- Eén zoutvat in zeer goede staat met enkele kleine plekjes glazuurverlies aan de randen.
- Eén zoutvat met een stuk uit de voet gebroken en herlijmd, alsook een iets grotere schilfer glazuurverlies op de buitenkant van de bovenrand.