Zes deels vergulde houten stoelen met rode fluwelen bekleding, 18/19e eeuw

16
Dit lot werd verkocht op 2022-06-26 en is niet meer beschikbaar

H 100,5 x L 52,5 x D 59,5 cm

Geschat: € 2000 - € 4000