Twee Chinese blauwwitte drakenkommen en een Nanking craquelé rouleau vaas, Wanli en 19e eeuw

1163
Dit lot werd verkocht op 2017-10-28 en is niet meer beschikbaar

H.: 25 cm (the vase) - Dia.: 25,5 cm (the 19th C. bowl) - Dia.: 21 cm (the Wanli bowl)