Een gesigneerde rechthoekige bewerkte Japanse ivoren dekseldoos, Meiji, 19e eeuw

721
Dit lot werd verkocht op 2017-10-28 en is niet meer beschikbaar

Dim.: 15 x 10 x 4 cm

Condition: (UV checked)
- In excellent condition.

Hamerprijs incl. commissie: € 892,50