Een Sino-Tibetaanse deels vergulde Boeddha, Ming/Qing Dynastie, 16/17e eeuw

789
Dit lot werd verkocht op 2017-10-28 en is niet meer beschikbaar

H.: 11 cm - L.: 7,5 cm - W.: 6 cm