Een fijn Chinees bord met een danseres, gesign. Zhang Song Mao, 3e kwart 20e eeuw

1
Dit lot werd verkocht op 2017-10-28 en is niet meer beschikbaar

Dia.: 17 cm

- Excellent condition.

Hamerprijs incl. commissie: € 3.825,00