Een kleine ingelijste Chinese famille rose plaquette met spelende katten, 19/20e eeuw

28
Dit lot werd verkocht op 2017-10-28 en is niet meer beschikbaar

H.: 23,5 cm - W.: 19 cm (incl. frame)
H.: 11 cm - W.: 7 cm (excl. frame)

- In excellent condition, a minimal 1 mm burst glaze bubble on the left hand side.