Een grote bronzen boeddha, deels verguld, Yonghzeng merk, 19e eeuw of vroeger

553
Dit lot werd verkocht op 2016-04-24 en is niet meer beschikbaar

H: 39 cm
L: 40 cm

Condition: good. The gold paint somewhat worn.

Hamerprijs incl. commissie: € 637,50