Een paar Chinese Canton famille rose vazen met vergulde bronsmonturen, 19e eeuw

19
Dit lot werd verkocht op 2020-02-15 en is niet meer beschikbaar

H.: 40,5 cm (incl. mounts)

- Both vases with one ear restored, otherwise in good condition.

Hamerprijs incl. commissie: € 1.530