Een Sino-Tibetaanse verguld bronzen miniatuur figuur van Boeddha, 16/17e eeuw

296
Dit lot werd verkocht op 2019-04-27 en is niet meer beschikbaar

H.: 3,7 cm

Provenance: The private collection of a deceased Belgian antiques dealer.

Hamerprijs incl. commissie: € 1.275