Een Sino-Tibetaanse verguld bronzen figuur van Jambhala, 19/20e eeuw

288
Dit lot werd verkocht op 2019-04-27 en is niet meer beschikbaar

H.: 15,5 cm

- In good condition with minor superficial wear.