Een paar Chinese ijzerrode, grisaille en vergulde vazen, Qianlong merk, 20e eeuw

80
Dit lot werd verkocht op 2019-04-27 en is niet meer beschikbaar

H.: 41,5 cm

- Both in excellent condition, minor wear to the gilding on the rim.

Hamerprijs incl. commissie: € 7.650,00