Lot van borden en theesets in Chinees porselein, famille rose, 18e eeuw

58
Dit lot werd verkocht op 2015-10-12 en is niet meer beschikbaar

Dia: 22 cm (the plates), 12,5 cm (the saucers). Some damage.

Hamerprijs incl. commissie: € 114,75