Groep van 5 borden met hete luchtballon, Sèvres porselein, 19e eeuw

129
Dit lot werd verkocht op 2015-03-28 en is niet meer beschikbaar
Een set van 5 Sèvres borden, gesigneerd J. Siquier, met voorstellingen van historische ballonvluchten. Midden 19e eeuw 4 in perfecte staat, 1 met een gelijmd stuk in de rand. Afm: ca. 24 cm diameter
Hamerprijs incl. commissie: € 892,50