Een Chinees met parelmoer ingelegd houten apostelkruis, wellicht Macau, 18/19e eeuw

314
Dit lot werd verkocht op 2018-12-08 en is niet meer beschikbaar

Dim.: 54 x 27 x 1,5 cm