Een Sino-Tibetaanse met koraal en turkoois ingelegde verguld bronzen figuur van Boeddha, 19/20e eeuw

308

Dimensions:
H.: 33 cm

Weight:
ca. 4,4 kg.

Hamerprijs incl. commissie: € 828,75