Een paar polychrome Delftse kasjmier palet flesvormige vazen, 17/18e eeuw

869

H.: 28,5 cm

Provenance: Each with a label on the base for the 'Collection Vecht', Amsterdam.

Hamerprijs incl. commissie: € 10.837,50