Een Chinese flesvormige blauwwitte en onderglazuur rode drakenvaas, Kangxi merk, 19/20e eeuw

65
Dit lot werd verkocht op 2018-12-08 en is niet meer beschikbaar

H.: 11 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 2.040,00