Ji Kang (1911-2007): Guanyin omgeven door beschermgoden, aquarel en inkt op papier, 20e eeuw

384

Dim.: 220 x 82 cm (scroll excl. wooden bar)
Dim.: 126,5 x 68,5 cm (the painting)

Hamerprijs incl. commissie: € 1.147,50