Een koud beschilderde bronzen groep van een biddende moslim, gesign. Bergman, Wenen, eind 19e eeuw

735

Dim.: 9 x 8,5 x 8 cm

Signed N. Greb on the base.

Hamerprijs incl. commissie: € 446,25