Een paar met turkoois en koraal ingelegde ivoren kandelaars in de vorm van olifanten, 19e eeuw

248
Dit lot werd verkocht op 2018-12-08 en is niet meer beschikbaar

H.: 29 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 637,50