Een Vlaams gepolychromeerd en verguld houten retabelfragment met 'De geseling van Christus', wellicht Antwerpen, begin 16e eeuw

320
Dit lot werd verkocht op 2023-10-12 en is niet meer beschikbaar

H.: 51 cm - L.: 35,5 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 3.825,00