Een eikenhouten etagère met pinakels en gestileerde bloemen en gestoken panelen, 15e eeuw en later

2
Dit lot werd verkocht op 2021-10-08 en is niet meer beschikbaar

Dim.: 149,5 x 122,5 x 34 cm

Provenance:
- The Larminet-Davioud collection, Lille, France.

Expert: Laurence Fligny.

Condition: (courtesy of Cabinet Fligny)
- Composed of old elements.
- Losses and wear throughout.
- Original version: composé d’éléments anciens, manques.

Hamerprijs incl. commissie: € 1.976,25