Een paar Sèvres porseleinen vazen met verguld bronzen monturen, Frankrijk, 19e eeuw

1248

H.: 57,5 cm

Condition:
- Both in good condition, with minor oxidation to the gilt bronze.

Hamerprijs incl. commissie: € 3.825,00