Een paar grote Sèvres porseleinen vazen met verguld bronzen monturen, Frankrijk, 19e eeuw

1247

H.: 67 cm

- Both in very good condition.
- Minor superficial wear to the applied decoration and gilding.
- The top and foot loose.

Hamerprijs incl. commissie: € 7.012,50