Een polychrome Delftse petit feu en vergulde schotel met chinoiserie decor, 1e helft 18e eeuw

1299

Dia.: 34 cm

Marked APK on the back for Pieter Kocx, the "De Grieksche A" workshop, Delft, 1701-1722.

Geschat: € 800 - € 1200