Zes diverse ingelijste Chinese schilderingen op rijstpapier, Canton, 19e eeuw

816

Dim.: 25,5 x 19,5 cm (the largest frame)
Dim.: 19 x 13,5 cm (the largest painting)

Hamerprijs incl. commissie: € 510,00