Tien Chinese ingelijste schilderingen op rijstpapier met vnl. vogels en vlinders, Canton, 19e eeuw

817

Dim.: 43 x 33 cm (the largest frame)
Dim.: 27,5 x 17 cm (the largest painting)

Hamerprijs incl. commissie: € 701,25