Twaalf Chinese ingelijste 'lijfstraffen' schilderingen op rijstpapier, Canton, 19e eeuw

815

Dim.: 38,5 x 21,5 cm (the largest frame)
Dim.: 30 x 13 cm (the largest painted surface)