Een Chinees verguld en gelakt altaarkastje voor de Peranakan of Straits markt, 19e eeuw

280

Dim.: 43,5 x 35 x 15 cm

The interior finely decorated with gilt landscapes on a black lacquered ground.

Hamerprijs incl. commissie: € 1.275