Een Sino-Tibetaanse verguld bronzen figuur van Yama Dharmaraja, 18/19e eeuw

283

H.: 18,5 cm

Provenance: The private collection of a deceased Belgian antiques dealer.

Hamerprijs incl. commissie: € 7.012,50