Een Sino-Tibetaanse ingelegde verguld koperen figuur van een Witte Tara, 18/19e eeuw

320

H.: 18 cm

Provenance: The private collection of a deceased Belgian antiques dealer.

Hamerprijs incl. commissie: € 2.422,50