Een Sino-Mongoolse ingelegde verguld bronzen figuur van Amitayus, 18/19e eeuw

285

H.: 18 cm

Provenance: The private collection of a deceased Belgian antiques dealer.

Hamerprijs incl. commissie: € 3.825,00