Vier ingelijste Chinese schilderijen op papier met berglandschappen, inkt en kleur op zijde, 20e eeuw

820

Dim.: 49 x 43 cm (the three largest frames)
Dim.: 36,5 x 30,5 cm (the three largest paintings, excl. frame and mount)

Hamerprijs incl. commissie: € 510,00