Een verguld en deels polychroom koperen torana fragment met draak, Tibet, 17/18e eeuw

Dim.: 34 x 22,5 cm (the acrylic stand)
Dim.: 30 x 19 cm (the fragment)

Geschat: € 3000 - € 6000