Japanse school: Haan en kip met kuikens, aquarel en inkt op papier, gemonteerd op rol, Meiji, 19e eeuw

695

Dim.: 130,5 x 83 cm (the scroll)
Dim.: 71 x 45,5 cm (the painting)

Hamerprijs incl. commissie: € 318,75
2 biedingen

€ 250,00