Een grote Japanse Kakiemon theepot in blauwwit, ijzerrood en verguld, Edo, 17e eeuw

607
Dit lot werd verkocht op 2019-04-29 en is niet meer beschikbaar

H.: 17 cm – L.: 18,5 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 5.355
3 biedingen

€ 4.200,00