Een Tibetaanse verguld bronzen stoepa en een gelakt bronzen Boeddha hoofd, Laos, 16/17e eeuw

627

H.: 17,5 cm (the head)
H.: 25 cm (the head on stand)

The stupa with original contents preserved inside.

Hamerprijs incl. commissie: € 1.402,50
5 biedingen

€ 1.100,00